Önemli Notlar

Sevgili arkadaşlar aşağıdaki konulara dikkat edilmesini önemle rica ediyorum ;

Sözleşmesiz çalışmıyoruz; Eğer bizimle çalışmak için başvuru yapacaksanız lütfen önce eğer varsa diğer tüm ajanslar ile ilişkilerinizi sonuçlandırdıktan sonra başvuru yapınız.

Ofisimizde çekilen fotoğraflar için ücret talep etmiyor, fotoğrafları size vermiyor, sunumlarınızın yapılması için değerlendiriyoruz.

Online başvuru ; Şehir dışında ve yurt dışındaki üyelerimiz ile online başvuru yapabiliyoruz, aynı şehirde olduğumuz üyelerimizle de gerektiğinde online görüşme yapabiliyoruz ancak Mecidiyeköy’den Kadıköy’deki ofise gelmeye de vakit ayırmanız gerekiyor.

Randevu alırken mutlaka gerçekten zaruri durumlar dışında uyum sağlayacağınız zaman için randevu alınız; Geç geldiğiniz, gelmediğiniz, gelemeyeceğinizi haber vermediğiniz, son dakika haber verdiğiniz, vaktinde orada olmadığınız her görüşme sizin karnenizde eksi olarak yer alacaktır.

Hiç bir oyuncu veya modelimize , şu kadar sürede şöyle bir kariyer edinirsin gibi vaat vermiyoruz; unutulmamalı ki bu yol birlikte yürünen bir yol siz elinizden gelen tüm hünerleri sergileyip kendinize yatırım yapacaksınız bizde onu değerlendirmek için var gücümüzle çalışacağız. 7/24 görüşmeyi istemeyiz ama saç renginizi, tarzınızı değiştirdiğinizi bile sonradan haber verdiğiniz bir menajerden sizi kusursuz bir öz veriyle temsil etmesini beklemeyiniz.