Önemli Notlar

Merhaba biz bir Oyuncu & Model ve Müzisyen Yetenek yönetim şirketiyiz.

Öncelikle Eğer bizimle çalışmak için başvuru yapmayı düşünüyorsanız başka bir ajans, menajer ‘de kayıtlı olmamanız gerektiğini belirtmek isterim. Hiç bir yerde anlaşmam yok ben freeyim diyecek arkadaşlarımızı da maalesef kabul edemiyoruz.

Hangi Şehirdeyiz: Biz İstanbul’dayız ve Projelerimiz yüksek çoğunlukla İstanbul’da olup seyahat sorununuz yoksa başka şehirlerden de başvuru yapabilirsiniz.

Online başvuru ;Evet şehir dışındaysanız yapabilirsiniz. İstanbul içerisindeyseniz online başvuru sonrası Yüz yüze görüşmeye gelmeniz gerekiyor.

Yüz yüze görüşme: Randevu alırken mutlaka gerçekten zaruri durumlar dışında uyum sağlayacağınız zaman için randevu alınız; Geç geldiğiniz, gelmediğiniz, gelemeyeceğinizi haber vermediğiniz, son dakika haber verdiğiniz, vaktinde orada olmadığınız her görüşme sizin karnenizde eksi olarak yer alacaktır.

Ne vaat ediyorsunuz : Hiç bir oyuncu veya modelimize , şu kadar sürede şöyle bir kariyer edinirsin gibi vaat vermiyoruz; unutulmamalı ki bu yol birlikte yürünen bir yol siz elinizden gelen tüm hünerleri sergileyip kendinize yatırım yapacaksınız bizde onu değerlendirmek için var gücümüzle çalışacağız. 7/24 görüşmeyi istemeyiz ama saç renginizi, tarzınızı değiştirdiğinizi bile sonradan haber verdiğiniz bir menajerden sizi kusursuz bir öz veriyle temsil etmesini bekleyemezsiniz.

Size Bir şey Ödüyor muyum; Hiç bir şekilde kayıt parası, eğitim parası, dosya parası vb adlar ile sizden para istemiyoruz. Biz sizin paranızın değil, yeteneğinizin peşindeyiz! Birlikte çalışacağımız işler olduğunda birlikte kazanıyoruz.

Estetik: Oyuncularımızda sağlık için mecbur kalınmadığı sürece kesinlikle estetik istemiyoruz